دوست عزیز،
پیوستن شما را به خانواده بزرگ ایلیا خوش‌آمد می‌گوییم. برای آشنایی بیشتر با رویکرد موسسه ایلیا، خواهشمندیم به نکات ذکر شده در قسمت «شرایط درخواست» توجه فرمایید.

فرم درخواست همیاری ( کفالت )

3 + 4 = ?

شرایط درخواست

 • مشخصات مددجو

  به دلیل حفظ شان انسانی دانش‌آموزان تحت حمایت موسسه ایلیا ، از قراردادن جزییات اطلاعات شخصی و خانوادگی آنان در فضای مجازی معذوریم .پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت از مددجو ، به همراه عکس وی خدمتتان ارسال خواهدشد.

 • تعهدات قانونی

  تکمیل فرم کفالت هیچگونه تعهدی برای جنابعالی و موسسه ایلیا ایجاد نخواهد کرد.

 • زمان انتظار

  پس از انتخاب یک مددجو و تکمیل فرم همیاری ، پرونده او حداکثر به‌مدت ۳هفته در رزرو شما باقی خواهد ماند ، به دلیل اینکه این عزیزان در اولویت دریافت کمک هستند ،چنانچه ظرف این مدت ، موسسه ایلیا اطلاعاتی مبنی بر پرداخت وجه توسط جنابعالی را دریافت نکند ، مددجوی انتخابی از لیست شما خارج شده و در لیست دریافت کمک قرارخواهد گرفت.

 • ارسال اطلاعات

  خواهشمند است جهت سهولت در ارتباط‌های بعدی با شما ، اطلاعات فرم همیاری (مانند نام و نام خانوادگی ، تلفن ، آدرس پستی ، ایمیل و …) را با دقت تکمیل فرمایید. بدیهی‌ست تکمیل و ارسال این فرم به منزله پذیرش شرایط فوق می باشد. همچنین اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد موسسه ایلیا محفوظ خواهد ماند.